» Hlavní stránka / Akce / Kolaudace 2005

Kolaudace Johnova domečku v sokolovně - 2005

Oficiální mailová pozvánka zněla "zveme všechny přátele a známé na závěrečné mytí oken". Přesto jsme všichni věděli, že John s Hankou dostavěli domeček a zvou nás na kolaudační žranici. Jméno vesnice nepovím, ale zarazil mě název ulice. Opravdu se ta ulice plná vilek jmenuje "Oulehle"?
Sraz na jednotlivé prohlídky byl v sobotu odpoledne. Některé z nás zdržela práce či Páji barák, takže jsme se tam sešli až v 6 hodin odpoledne. Po prohlídce domu bez průvodce a pár větách chvály paní domu, jsme usedli v sokolovně.
Byla to skvělá příležitost. Většinou se nás tolik nesejde ani při výročním ohni. Chyběli pouze Soptík, Jumba a Deci. Kamarád Deci musel pracovat a tak poslal za sebe svoji n.....ku.
Všechny chody jídla nemohu ani popsat. Pamatuji si jen, že jsme začínali utopenci a gulášem. Myslím, že fotky řeknou více.
Na podiu v sokolovně se střídali kamarádi muzikanti a hráli. Připadal jsem si jako na malém soukromém festivalu. Když k večeru přijela tříčlenná rodina Šterbových, konečně začali hrát i Patníci. Boba potom nemohli dostat z podia ani heverem.
Většina hostů před půlnocí odjeli auty domů a zůstali jsme tam z osady pouze 4. Hostitel John, Mulisák, Eman s Danou a já (Martin). V neděli ráno jsme si řekli ahoj a vyrazili k domovům. Mulisák na kole a já pěšky na Brno. Všichni ostatní byly auty.
Další fotografie naleznete na osobních webových stránkách Mulisáka na adrese http://sweb.cz/pavel.mulis/

Fotogalerie

Pája a vláčky. Co víc Frenky potřebuje.
Fotil Martin
Objekt kolaudace před ..
Fotil Martin
Paní domu ve svém království.
Fotil Martin
"Jaký bude ten náš?"
Fotil Martin
Setkání osady 1.
Fotil Martin
Setkání osady 2.
Fotil Martin
Dana točí pro nás.
Fotil Martin
Večeře ve fázi nepoživatelné.
Fotil Martin
Večeře ve fázi k sežrání.
Fotil Martin
Dar od Patníků všem nastavil zrcadlo.
Fotil Martin
Patníci na scéně.
Fotil Martin
Největší z vytrvalců.
Fotil Martin
Hrdý a štastný otec Pinďa.
Fotil Martin
nahoru
Zobrazit navigaci