» Hlavní stránka / Akce / Putování s Arnoštem 2002

Putování s Arnoštem na koupaliště

O víkendu 29 - 1.12.2002 jsme v počtu tří mužů a jedné ženy zůčastnili třetího ročníku putování s Arnoštem na koupaliště v Novém Městě na Moravě. Jmenovitě to byli Frenky, Deci, Martin a Lenka.

Zvadlo na tuto akci.Po děsivé jízdě autem s Decim za volantem jsme dojeli v pátek večer na místo. Setkání se starými známými nebralo konce. Možná například proto, že Kato měl tlačenku a my slivovici.
V sobotu jsme uskutečnili výšlap po okolí: koupaliště - Tři Studně - Ski hotel - koupaliště. Deci nám ukázal své oblíbené běžkařské trasy. K večeru Arnošt za pomoci Deciho zapálil venku oheň. Zapomněl jsem se zmínit, že celý týden a víkend trochu, spíš trochu víc, pršelo. Takže to byl od nich slušný výkon. Pak se hospodský s Decim vsadil, že tři velké špalky do rána nespálí. Tak jsme se do toho pustili a špalky spálili. To už ale hospodský sázku o litr becherovky zrušil. Citlivý chlapec Deci byl z toho smutný a ze žalu se ožral. Toho jsme si ze začátku ani nevšimli, protože muzikanti (i Frenky) hráli skvěle a zábava byla výborná. V neděli pak při cestě domů vyjímečně nepršelo.

Jedna informace dopsaná později.
Opuštěný Frenky se zde poprvé vidět s Pavlou. To ještě chodila s někým jiným a neměla pro naši osadu vlídné slovo. Frenkyho šarm (postava a vystupování) vše změnil jako mávnutím proutku. Nezbývá než jim popřát dlouhou společnou cestu.
Ahoj Pavli a nezlob se za ten první večer.

nahoru
Zobrazit navigaci