» Hlavní stránka / Akce / Výroční oheň 2004

18. výroční oheň

Případná upoutávka by zněla: "Akce za závorou".

Tento rok byl pro osadu tak trochu kritický. Celou dobu jsme věděli o závoře, která uzavírala cestu na flek. Otázka zněla: přesunout nebo zůstat? Nakonec jsme se rozhodli zůstat. I za cenu menšího počtu účastníků.
Takže po deštivém čtvtku (pršelo i ve středu a v úterý) jsme se sešli v pátek v poledne v Senoradech. Kdo byli ti hrdinové? Eman, Mulisák, Azbest, Deci a já. První úkol byl najít dostatek suchého dřeva a v pauze mezi přeháňkami nachystat co půjde. Nachystali jsme hranici, přikryli ji igelitem a odešli do hospody, kde jsme měli sraz s Drátem. Příjemně jsme poseděli, popili a pojedli (smažák za 120,-) a po půlnoci šli spát. To se k nám již připojil John s Hankou.
V sobotu již nepršelo a tak jsme vše dodělali velmi rychle. Klidné odpoledne narušil pouze příjezd šílené felcky, která s řevem projela kolem nás, potom Johnovým stanem a nakonec zaparkovala 2cm od močálu. Hádejte kdo vystoupil! F..... (Fany to není). Holt tam nebyly koleje.
Oheň jsme zapálili po setmění a vzápětí otevřeli bar. Pak už se jenom hrálo a zpívalo a pilo a kecalo. Sešlo se nás kolem 30. Nepřístupnost našeho fleku autem se projevila. O to větší radost jsme měli z těch kamarádů, kteří se dostavili.
Neděle byla ve znamení pěkného počasí. Dopili jsme bečku, uklidili a cestou domů se zastavili na oběd v Nové Vsi. Z osadníků se nezůčastnili bráchové Soptík a Jumba.

Fotogalerie

Zvadlo.
Kreslil Eman
Pauza po práci. Vše je připravené.
Fotil Bankrot
Šerif se připravuje na proslov.
Fotil Bankrot
T.O. Bílý patník umí hrát.
Fotil Bankrot
Mulisák na lovu (dřeva).
Fotil Deci
V baru.
Fotil Deci
..a ráno jsme ho našli (Bob).
Fotil Deci
Guláš.
Fotil Deci
Ráno kolem ohně.
Fotil Deci
Jdeme na dřevo.
Fotil Deci
Azbest.
Fotil Deci
nahoru
Zobrazit navigaci